Rännin puhdistus robotti? iRobot Looj 330

iRobot Looj 330,onko kokemuksia? Ai niin unohtui mulkut kyrvät. Vesikourut on puolipyöreitä mutta on myös neliskanttista normi kouruakin. Ai niin kyykytän sun corollan persreikä. Rännipuuha on niin kenkkua hommaa että vähääkään työtä helpottava laite on eduksi mutta pitäisihän sen toimia. Ai niin kyrvän syylät.
Ihemetyttää tämä suomi oh korjaan suoli 24 vakiintunut kirjoitus tapa kun se jotenkinon niin typerää mutta näihän se on tapana tällä. Toivottavasti saan its ekysymyskeen vastuksia sillä aihen on nyt käsillä taas tänäkin vuonna. Paskiaiset.
111385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Raha on se helpottava laite. Maksa jollekulle ja se putsaa sunkin kusikourusi.

Äänestä
  • Aloitin ketjun , mulkut. Teen työkseni kiinteistö puuhia siksi kysyn omaa työtä varten. Ehkä ei huoltomies maksa jollekin toiselle huoltomiehelle oman työnsä tekemisestä. Mulkkupersaukko sinä. Miksi täällä pitää kurjoittaa näin idioottimaisesti? Hullu.

    Äänestä

voe voe,, kaaheta on, se on se helsinki lisä,, maksakee kerran sil ootte,, hih hih,, teil on raahaa,, hesalaiset rikkaat,,jq pysyee sielä,, kehä 3 sisäpuolella,,meil on tiäl omat hinnat, halvat ja hommat hoetuu, hih hih,,

Äänestä

Vai sellaista, meillä on riuku puitten välissä ollut 30vuotta ei oo tarvinnu tyhjentää toki riukua on vuosien mittaan nostettu ylöspäin kerran katkes j riuku ja akka putos paska kasaan ei muuta kuin saunan taa ja letkulla pestiin ei tullu muita vaurioita nyt kyllä riuku on jo maasta 3metrissä mutta kyllä sinne vielä pääsee portailla akka meinaa että ensi kesänä vaihettais paikkaa saa nyt nähä

Äänestä
  • Ehkä sinä kyrvänsyylä voit kysymykseen vastata äläkä satuile muita IDIOOTTI.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ehkä sinä kyrvänsyylä voit kysymykseen vastata äläkä satuile muita IDIOOTTI.

    Mutta kun meillä on riuku puitten välissä ollut 30vuotta ei oo tarvinnu tyhjentää toki riukua on vuosien mittaan nostettu ylöspäin kerran katkes j riuku ja akka putos paska kasaan ei muuta kuin saunan taa ja letkulla pestiin ei tullu muita vaurioita nyt kyllä riuku on jo maasta 3metrissä mutta kyllä sinne vielä pääsee portailla akka meinaa että ensi kesänä vaihettais paikkaa saa nyt nähä

    Äänestä

Paljon kivempaa jos aloittaja olisi aktivoinut palstaa normaaliin tapaan kyselemällä turhia vaikkapa Brucke- moottorisahasta ?

Äänestä
  • Jos prykkellä ei enää irtoa kommentteja. Pitää koittaa räväkämpää tyyliä.

    Äänestä

  • No,onko kyseinen saha hyvä?

    Äänestä

On on ihan yhtä hyvä kuin muutkin Suoli24:n ammattimetsureiden suosittelemat kiinalaiset sahat!

Äänestä
  • Kyllä jongköping on paljon parempi. Se on aito ruotsalainen nimi. Sillä ammattimetsurit meidänkin metsissä sahaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

iRobot Looj 330,onko kokemuksia? Ai niin unohtui mulkut kyrvät. Vesikourut on puolipyöreitä mutta on myös neliskanttista normi kouruakin. Ai niin kyykytän sun corollan persreikä. Rännipuuha on niin kenkkua hommaa että vähääkään työtä helpottava laite on eduksi mutta pitäisihän sen toimia. Ai niin kyrvän syylät.
Ihemetyttää tämä suomi oh korjaan suoli 24 vakiintunut kirjoitus tapa kun se jotenkinon niin typerää mutta näihän se on tapana tällä. Toivottavasti saan its ekysymyskeen vastuksia sillä aihen on nyt käsillä taas tänäkin vuonna. Paskiaiset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu