Onko ske venäjän trolliarmeja Suomessa?

Näytöt yhteyksiin Putkosen ja Bacmannin kanssa löytyy googlella,Ske on olevinaan isänmaallinen puolue,silti se on näiden haittaisänmaallisten talutusnuorassa
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä Bätmänni kävi tapaamassa Sken jäseniä,siitä on video youtubessa..

Äänestä
  • Veikkaan että koko sakki on supon tarkkailun alla,sen verran kumminkin on Bäcman toimillaan aiheuttanut hämminkiä Suomen ja venäjän suhteisiin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Näytöt yhteyksiin Putkosen ja Bacmannin kanssa löytyy googlella,Ske on olevinaan isänmaallinen puolue,silti se on näiden haittaisänmaallisten talutusnuorassa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu