Milla ulos kotitangon ympärille arssia vatkaamaan

Milla.
Teeskentelevä , muitten mielipiteiden peesaajaa, ei mitään omaa sanottavaa. Ei anna mitään katsojalle. Yrittää kyhnyttää Jukassakin ja oli selkeesti kateellinen eevikselle kun jukka ja Eevis kyhnytti.
353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Millalla vähän samanlainen suu kuin Salkkari-Matleenalla (Pauliina Jokinen), mm: ulkoneva alahuuli, mutta eri tavalla ulkoneva kuin negrideillä)

Äänestä

Juu, tekopunapään aika lähteä twerkkaamaan kotiinsa.

Äänestä

Teeksentelijä, joka vilkuilee kameraan vähän väliä. Yrittää esittää pirteää ja ystävällistä, mutta läpi paistaa teennäisyys. Ei todellakaan mitään omia mielipiteitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Milla.
Teeskentelevä , muitten mielipiteiden peesaajaa, ei mitään omaa sanottavaa. Ei anna mitään katsojalle. Yrittää kyhnyttää Jukassakin ja oli selkeesti kateellinen eevikselle kun jukka ja Eevis kyhnytti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu