Puhelin osakkeen hinta

Tutuu siltä että moni myy nykyisin liian halvalla Salon Seudun Puhelin osakkeita.
Jos Huutokappanetissä jo tarjotaan ja menee kaupaksi osake 4300: n euroon, silloin ei kannata myydä alihintaa joppareille
4225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kun on vähempi myytävää, hinta silloin nousee en ja myy vielä.

Äänestä

Saako puhelin osakkeen hinnalla vuosikortin iitan luo, siis ollikkalaan, tuhannen riemun iita loo.

Äänestä

Myisin kolme kappaletta Lounean puhelimen osaketta yhteishintaan 4400e, jos joppareita kiinnostaa.

Äänestä
  • Minä myyn halvemmalla ja pyydän samasta satsista vain 3399e, Anttilan hintaan.
    Eilen myin Huutonetissä kolme kappaletta Louneaa 4500e, hinta nousee tästäkin vielä, älkää missääntapauksessa myykö joppareille jotka lähettää kotiin tarjouskirjeitä - ne huijaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tutuu siltä että moni myy nykyisin liian halvalla Salon Seudun Puhelin osakkeita.
Jos Huutokappanetissä jo tarjotaan ja menee kaupaksi osake 4300: n euroon, silloin ei kannata myydä alihintaa joppareille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu