Huomenna sitten.

Ylläpito joutuu huomenna korjaamaan palvelintaan, jotta persupropagandatehtaan tuotokset saataisiin karsittua kokonaan pois.
Saas nähä onnistuuko, vai onko venäläinen tekniikka ylivertaista.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niin tai näin, ihmisten kommentointi alkaa hiipua joka paikasta, mutta asenne ja mielipiteeti ei siitä silti muutu...ja taas nousee perussuomalaisten kannatus !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ylläpito joutuu huomenna korjaamaan palvelintaan, jotta persupropagandatehtaan tuotokset saataisiin karsittua kokonaan pois.
Saas nähä onnistuuko, vai onko venäläinen tekniikka ylivertaista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu