Onko Ward (Jessica Forrester) ainoa pornotähti joka osaa näytellä?
Maitland Ward
10
1756
Vastaukset
- Anonyymi
Iso osa naispuolisista pornotähtösistä osaa erittäin hyvin näytellä esim orgasmit ja sen että anaaliyhdyntä tuntuu aina mahtavalta nautinnolta.
- Anonyymi
Iso osa pornonäyttelijöistä EI osaa näytellä. Ihan hirveätä ylinäyttelemistä ja huutoa. Aivan älytöntä ulvomista, tatuointeja ja valtavat muovitissit ja muovihuulet. Menee kaikki uskottavuus. Nykyisin haen vain hyviä amatööripätkiä, jossa on kaunis tai persoonallisen näköinen nainen.
Kyllä valtaosa leffoista on halpaa tusinakamaa. Aivan kuin joisi konjakkia, joka on vedellä laimennettu 5% vahvuuteen. Tylsää, eikä maistu miltään.
- Anonyymi
Tuossahan tuo Maitland tyydyttelee itseään. Onhän sen verta kaunis nainen että kunnon dildoa ja vibraa vaan pilluun ja anaaliin niin on kelpo runkkuobjekti.
https://www.redtube.com/21523741 - Anonyymi
Sibel Kekilli teki uransa alussa yhdeksän adult leffaa joista ainakin muutamissa ottaa ihan kunnolla ja hartaasti kullia peräsuoleen. Nyttemmin hän on tehnyt useita arvostettuja roolisuorituksia elokuvissa ja tv-sarjoissa. Itse tosin arvostan korkeammalle ne joissa hän vastaanottaa parrua perseeseen.
https://fi.wikipedia.org/wiki/Sibel_Kekilli
http://www.iafd.com/person.rme/perfid=Dilara/gender=f - Anonyymi
Tuossa kooste Sibelin filmeistä. Valitettavasti lopetti eikä ehtinyt tehdä lesbo- ja sauvaseksifilmejä. Ne olisivat olleet taattua runkkukamaa. Ainakin minulle.
https://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=1749279844 - Anonyymi
Tuon koosteen katsottuani olen varma että Sibeliä olisi odottanut luistava tulevaisuus aikuisviihdefilmialalla. Ainakin jos peräaukko olisi kestänyt. Niin taidokkaasti ja näyttävästi hän otti filmeillä kullia suoleen.
Joku suomalainen kanava alkaa lähiaikoina esittämään tätä tuoretta sarjaa missä Sibel esiintyy kymmenessä jaksossa. Niitä katsoessa voi sitten arvioida hänen muunlaisen näyttelemisen kykyjään.
https://www.imdb.com/title/tt7867522/?ref_=nm_flmg_act_5 - Anonyymi
Minun on mastubieerattava nyt.
Jos kauniit ja rohkeat tv-sarja olisi tämäntyylistä niin voisin minäkin katsoa sitä vaikka joka ilta. Voisi kerrankin katsojakyselyyn vastata rehellisesti että sarjan seuraaminen tuottaa suurta fyysistä tyydytystä.
https://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph5f24c14e788c7Orgasmin ja siemensyöksyn saaminen masturboimalla on useasti hyvinkin kiihottavaa .
- Anonyymi
Pornotähdet ovat samassa näyttelijäsarjassa vapaapainijoiden kanssa. Ei tarvita suurta uskottavaa repertuaaria ilmaisussa koska heidän työnsä perustuu fyysiseen akrobatiaan.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1728451KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4527610Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei763880Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521613675Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1183054Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään552815Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv432060- 1262056
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231883Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211791