Uutisvuoto menee huonoksi

Ja vielä huonommaksi kun sössöstan otettiin mukaan. Ei ole mikään ihme, että sen esitysaika muutettiin yöhön.
Ehkä ohjelma saisi takaisin houkuttavuutensa, jos kapteeneiksi otettaisiin hyvällä maulla suomenkieliset kapteenit?
476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Toi stan taanila pilas ohjelman täysin. Ei sen juttuja pysty kukaan kuuntelemaan.

Äänestä

Saanilan tekohuutonaurua ei kuuntele kukaan,
vaikka olisi tulpat korvilla ja 4,jän promillen kaatokännissä.
Onneksi ei tarvitse tota paskaa katsoa.

Äänestä
  • Olen samaa mieltä kanssanne,Tommy Tabermanin poismenon jälkeen en ole ohjelmaa katsonut,koska esiintyjät eivät sovi ohjelmaan.

    Äänestä

Vähemmän huono se Saanila on ku se kälättäjä-Räty.
Nyt tuota ohjelmaa pystyy välillä jopa katsomaan, Rädyn ollessa siellä, ei pystynyt millään. Niin masokisti en sentään ole.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja vielä huonommaksi kun sössöstan otettiin mukaan. Ei ole mikään ihme, että sen esitysaika muutettiin yöhön.
Ehkä ohjelma saisi takaisin houkuttavuutensa, jos kapteeneiksi otettaisiin hyvällä maulla suomenkieliset kapteenit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu