Kahvila Bisketti rotuaarilla

Bisketti mukava istahtamis ja kahvittelupaikka. Käyn usein tossa. Mukava henkilökunta ja asiakas henkinen.
4928
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mukavat tyttöt hymyilee aina ja on ystävällisiä.

Äänestä
  • Kiva paikka se on, mut monesti täynnä.

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Kiva paikka se on, mut monesti täynnä.

    Tilaa on alkuviikosta tiettynänä aikana. 19.30 aikoihin

    Äänestä

...ja voi hyvänen aika kuinka mahtavia korvapuusteja seiltä saa, enkä tarkoita nyt henkilökuntaa;-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kalevi kirjoitti:

Bisketti mukava istahtamis ja kahvittelupaikka. Käyn usein tossa. Mukava henkilökunta ja asiakas henkinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu