Älä matkusta turkkii .
Älä osta Turkkilaisia elintarvikkeita.
Boikotoi Turkkia
6
149
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä täytyy tosiaan ihmetellä näitä jotka nyt matkustavat Turkkiin.
- Anonyymi
Olen boikotoinut Turkkia niin kauan kuin muistan. En matkusta maihin, missä ei ole tasa-arvoa ja jotka ovat lapsenkengissä sivistyksessä.
- Anonyymi
Telian skeidaa kaapeli tekniikkaa ei kannata asentaa, asuin rakennuksiin!
- Anonyymi
Miksi?
"Turkkiin"
"turkkilaisia"
En ja en.- Anonyymi
En ole käynyt koskaan turkissa. Enkä ole tiennyt että meillä myydään Turkkilaisia elintarvikkeita. Viitsisitkö luetella niitä mitä välttää. Merkiltä, esim. Turkkilainen peruna. Jos luettelee että perunaa, porkkanaa... ei auta. En näe koskaan muuta kuin kotimaisia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 712993
- 462604
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322245- 792158
- 951966
- 321732
- 121546
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171497Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291319Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil291316