🙂 👓 👜 kun korvat soi, niin Hän ajattelee minua. Entäs sitten, kun korvia kutittaa sietämättömästi. Ei auta antiexemet, eikä raaputtelut!
Sen tiedän, että
6
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Soiko sulla korvat koko ajan???
- Anonyymi
Toisinaan korvat saattaa kollektiivisesti soida myös puhtaasta häpeästä, että kaikenlaisille trolleille sitä on tullut hyödyllisenä idioottina niiailtua
Niinkö? Se on kyllä aika turhaa, kun eihän täällä anonyymimaailmassa enää tiedä kuka on kuka ja kuka vastailee mihinkäkin. Omissa kirjoituksissani pyrin olemaan neutraali, niinkuin puhuisin ilr vieraille ihmisille. Enkä yleensä vastaile mihinkään ketjuihin. En etenkään illalla, jolloin kotona juhlijatkin sotkevat pakkaa!
- Anonyymi
Kun leaun painaa rintaan vasten leukaluut muuttavat hiukan korvan mekanismejä poikkeavaan asentoon ja tieytyt alueet laajenevat korvassa, silloin kuulee pienetkin soinnut. Soivat turhaan ja haitaksi.
Tuossa asennossa illalla tyynyllä unta odotellessani kuulen vaan sydämen lyönnit häiritsevästi. Yritän ajatella, että olisi pahempi jos sydän ei ollenkaan löisi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614418KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523261Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492544Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?532524- 1102235
- 241893
- 231662
- 301626
- 1691530
- 361265