Perussuomalaisille tehtäväkenttää mamunaisissa

Kun mamunaisten elinoloja parannetaan, nehän ei synnytyskoneiksi tai epäkelpoille isännilleen vaimoksi ryhdy. Suosio on taittunut myös sinisilmäisiltä suomalaisilta tyttösiltä. Eksotiikka tuli monelle ehkä liiankin kalliiksi.
Saudeista on myös kerrottu, että nekin prinsessat, joilla on sentään takanaan rahaa, heistä 60 %:a ei ole halunnut enää naimisiin ! Tässä on teille mamuille tulevaisuuden visiota. Eikä taatusti käy kateeksi.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mitä itse olen jutellut mamunaisten kanssa, järjestäin ne on sanoneet, ettei tarvitse (huom.tarvitse) miestä. Tällä ne on tarkoittaneet nimenomaan samasta taustasta tulevia maanmiehiä. Täällä ne kerrankin on saaneet maistaa vapautta, äänestysoikeutta, vapaata liikkumista, mielipiteen vapautta ym. mistä ne nyt milloinkin on aiheetta kotona vieroitettu tai alistettu.
Suuntaus vaikuttaa toivottavasti suoraan syntyvyyteen.

Äänestä
  • Vaarana, suurena sellaisena on, että tulee lisää vihervasemmistolaisia luusereita.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Vaarana, suurena sellaisena on, että tulee lisää vihervasemmistolaisia luusereita.

    Tottakai niistä tulee kun heillä on matala ÄÖ ja ovat laiskoja ja heikompia geneettisesti. Sehän on se koko suunnitelma.

    Äänestä

Eiku nää on näistä Uusproleja. Pitäkää te nyt huolta niistä sillä aikaa kun "tyhmät" persut lakkaavat maksamasta veroja

Äänestä

Meillä on tosiaan ongelma. Se on älykkyyyden tason lakseminen. Perussuomalaiset ovat para esimerkki.

Kun kutsuu naisia (mistä tahansa maailmasta) "synnytyskoeiksi", on tyhmä.

Kamalaa katos tätä "suomalaisuuden alemmuutta" tänään. Uuskyvyttömät ihmiset näivettyvät pieniksi patsaiksi heti kun vähänkin ulkomaalainen ihminen lähestyy heitä.

Mitä säilytettävää on tässä suomalaisessa vanhentuvassa kansassa? Perussuomalaiset eivät kannata suomalaisten lisääntymistä, häpeävät siis olla suomalaisia?

Tyhjä maa, tyhyyttä huutavat rajat pitää sulkea, ettei vaan tänne näivettyvään niemeen ketään tulisi. Vapisevat miehet heti tumman miehen edessä.

Ennen ei ollut niin. Mies oli mies. Ja nainen tahtoi lisääntyä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kun mamunaisten elinoloja parannetaan, nehän ei synnytyskoneiksi tai epäkelpoille isännilleen vaimoksi ryhdy. Suosio on taittunut myös sinisilmäisiltä suomalaisilta tyttösiltä. Eksotiikka tuli monelle ehkä liiankin kalliiksi.
Saudeista on myös kerrottu, että nekin prinsessat, joilla on sentään takanaan rahaa, heistä 60 %:a ei ole halunnut enää naimisiin ! Tässä on teille mamuille tulevaisuuden visiota. Eikä taatusti käy kateeksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu