Vähän aikaa meni hyvin kun oli kaunis nainen mutta nyt taas poikamiehenä joutuu menemään omin käsin onneen.
Jari-Matti joutuu elämään taas selibaatissa
Anonyymi
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Eipähän tarvii pelätä saavansa jotain tauteja si.tä silikonibimbolta,
Tuskin miljonäärin tarvitsee elää selibaatissa eli saa silloin kun tarve vaatii ja se on siinä.
Kyllä niitä naisia Latvalalle varmasti riittää. Eikä tosiaan tartte pelätä että joutuu vahingossakaan it-myyntimiehen jälkiliukkaille.
Seksiä voi ihan ostaakin. Rahalla saa laatunaisia, kertakorvauksella, niin ettei naimisiin olla heti hinkumassa.
selibaatissa on aikaa kirjoittaa vaikka kirja siitä millaista oli elää aisurina. latavala voi kubata tuntojaan ja tilittää miten haksahti torpan tyttöön kun itsellä oli rahaa ja oli rikkaata uyritätjäperheestä lähtoisn.
selibaatissa latvala voi alkaa vaikka vikitella kalinaisen hennaa ja käyttää rhanasa hennan ruokkimiseen. henna ei kjaksa matkustaa kuten maisa, joten hennalle riittää roiskepitsat siinä missä maisa kaipaa kalliitta vittuunin veskoja
Eiköhän JL nyt oppinut, että moni kakku päältä kaunis, silkkaa sontaa sisältä!!?
Eikä se kakkukaan niin kovin kaunis ollut niissä Seiskan kuvissa.
Jos tulee oikein Maisaa ikävä niin hakee vain sex-shopista keinopepun ja vetelee sinne kunnolla rojut ränniin