Miksi Pattaya on läävä ja rotankolo

Anonyymi

Miksi kaikki maailman jäteporukka valuu nimenomaan Pattayalle?

10

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kärpäsefekti.

    • Anonyymi

      Jossainhan pohjasakankin pitää olla

    • Anonyymi

      Sensei tasoperheineen vietteli 2 viikkoa laatulomaa Pattayalla vähän aikaa sitten ja korkean kastin ja kansaneläkkeen erikoismies bumbum-ball on käynyt kymmeniä kertoja ja jopa asunut. Sakka on siis ihan tosiasia ainakin noilta osin. Sviitit ja kattohuoneet on varattuja kun nämä sikariportaan kärkinimet astelevat paikalle kansainvälisen arvovaltaisissa seurueissaan ja saattueissaan.
      Saattaa jopa olla paraati järjestetty kunniakseen kun on tuon kastin herrasväestä kyse. Vieläkös lerpuusi makaat tippaletkuissa Jorvissa ja onko kyseessä jo viimeinen reissu?

    • Anonyymi

      Yritän kaikin tavoin moittia Pattayaa. koska vituttaa suunnattomasti kun en koskaan pääse matkustamaan tähän Thaimaan helmeen.

      • Anonyymi

        Kannattaa hommaa rahaa Pattayanpoi-kelapummi!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kannattaa hommaa rahaa Pattayanpoi-kelapummi!

        Pullonkeräyksellä ei muuten pääse rikastumaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Pullonkeräyksellä ei muuten pääse rikastumaan.

        On niin iso maha että en pysty keräämään pulloja. Pattaylla pystyn painamaan selälläni


    • Anonyymi

      Kuulemma valuutan annetaan vahvistua ja viisumisääntöjä kiristetään niin kauan että kaikki baarikatujen pohjasakka on häipynyt jonkun toisen maan riesaksi.

      • Anonyymi

        PattayaHulluus.


      • Anonyymi kirjoitti:

        PattayaHulluus.

        Voi hyvänen aika ollen.. Ollen voi hyvänen aika. Mielenkiintoista ollen. Mielenkiinnon suuntautuessa voi hyvänen aika herranjestas ollen on mielenkiintoinen päivän puheenaihe ollen voi hyvänen aika. Onpas nyt hyvänen aika voi herranjestas. Kylläpäs nyt on todella mielenkiintoista ja olen havaitsevinani mielenkiintoa voi hyvänen aika. Kumma juttu että miksi aina Pattayalla ja miten aina Pattayalla pattayaboissit? On mielenkiintoista ollen, voi hyvänen aika. Ei mulla ollen taas muuta kuin että kylläpä on taas hyvänen aika. Ollen. Sanonko että mielenkiintoista. Sanon. Mielenkiintoista.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      93
      5357
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      56
      4161
    3. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      25
      2249
    4. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      28
      2128
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1825
    6. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      15
      1474
    7. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      33
      1312
    8. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      20
      1128
    9. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      21
      1020
    10. T, miten mun pitäis toimia

      Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest
      Ikävä
      43
      1011
    Aihe