Pancho Villa

Joko joku testannut tuon uuden ravintolan? Onko hinta/laatusuhde kohdallaan?
51300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei ole kohdallaan. Surkeimmasta päästä veturin ravintolatarjontaa.

1Äänestä

Enemmän kuin kohdallaan. Tosi hyvää ruokaan kivassa paikassa. Henkilökunta ystävällistä. Suosittelen

Äänestä

palvelu: nyt testissä quesidillas (kanalla), tarjoilijaa haastateltua kehutuimmasta ruuasta

-ympäristö: paljon lapsiperheitä usein ravintolassa

hinnat vähän halvempia kuin amarillossa

menu: noin 12-15e burgerisetit ja oikeastaan kaikki muukin paitsi alkuruoka nachot 4-6 eur, salaatit 12eur(tää o vähä törkeän kallis). kalleimmat 19-29e settejä, lehtipihvit yms.

Äänestä

Ei ole kiva kun neljän hengen seurueesta osa on jo syönyt ja osa odottelee edelleen ruokaa. En menisi ruokaa kehumaan.

2Äänestä

Onko jees sanaa hokeva tarjoilija vielä töissä. Jees kiitos jees maistuuko jees jees

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Joko joku testannut tuon uuden ravintolan? Onko hinta/laatusuhde kohdallaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu