Hirvittävä suksee!
Kyse ei ole siintä, onko Floorin ja Henkan esitys 100% oopperamainen vaan siitä, että heillä oli esityksessä mukana oma persoona, niin Floorilla kun Henkalla. Jos tarkkaavainen kuuntelija/katsoja huomasi siinä ei menty koko biisiä kieliposkessa, vaan taidolla ja huumorilla. Periaattessa nämä ammattilaulajat vetävät "Phantom Of The Operan" vaikka punkkina jos vain haluaisivat.
Floor Jansen & Henk Poort - Phantom Of The Opera | Beste Zangers 2019
https://www.youtube.com/watch?v=plCScjvDOJM
Laulukilvan voittajat
Anonyymi
2
120
Vastaukset
- Anonyymi
kiinnostaa ku kilo paskaa
- Anonyymi
Parahduksesta päätellen happamia ovat nuo...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot953761Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe443091- 792997
- 192795
- 282714
- 522422
- 192177
- 602088
- 581886
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola121838