Ei voi muuta ko nauraa. On sielä etelässä onnetonta porukkaa...
Heheheheeee!!
lapinpoeka
71459
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Suurin osa näistä on junan tuomia tänne etelään. kun tulee muitakin aamun maitoauton lisäksi näiltä menee heti pasmat sekaisin
Eipä taida syntymäpaikka auttaa kun on kusta päässä mutta ei taida auttaa kaksiosainen autokoulukaan.Mutta ei valiteta eikös se ole nykyaikaa kun on aina kiire. Tielläkin!!!!!!!!!
Seura tekee kaltaisekseen.Yks kun kiukuissaan tamppailee,toinenkin ruppee, kun luulee että se hänneenkin tarttuu.
olet oikessa,aikoinaan kun olisi suljettu pönttövuoren tunneli oltais selvitty monelta liikenne kaaokselta.
..sullekin saa.....le on tukirahoilla saatu netti jä työkkärikurssilla opetettu käyttämään
Se koira älähtää jne...
Tuollaiset lapinpoika mielipiteet.Mikä helvetin Helsinki vastaan muu suomi maaottelu tää oikein on? jos oikea lapinpoika! noin kadehtii että etelässä sattuu kolareita niin kehottaisin ja pian hakeutumaan johonkin tunturiin ja pysymään siellä.Lopettakaa nyt jo helvetissä se MAAOTTELU se ei kuulu tähän aiheeseen.