Lelutilaus viivästyi pari kuukauttaa, sitten yhteyden oton jälkeen tuli tavara hitaasti. Tuli ihan väärä tuota. Valitin, pyysi kuvia ja palautuskulujem määrää, lähetin pyydetyt asiat. Lopetti sähköpostit. Menetin 80 dollaria. vältä condomjp.com
Vätä tätä kauppaa.
6
258
Vastaukset
- Anonyymi
Tekstisi perusteella olet itse töpeksinyt useassa kohtaa tilausta tehdessäsi. Ole seuraavalla kerralla huolellisempi. Ja opettele kirjoittamaaan asiallisesti. Yrityksille kirjoitettujen valitustekstien on oltava asiallisia ja vain tosiasioihin perustuvia.
- Anonyymi
No, ihanko itse myyntipäällikkö Condom sW tuli puolustelemaan palveluaan?
- Anonyymi
Kuvittele mielessäsi, kuinka monella eri tavalla aloittaja pystyy töppäilemään tilauksen kanssa ja minkälaista tekstipuppua hänen firmalle lähetämänsä valitukset ovat?
Saahan niitä kortonkia marketistakin.
- Anonyymi
Kuvittele mielessäsi, kuinka monella eri tavalla Comdom-kauppa pystyy töppäilemään tilauksen kanssa ja minkälaista roskaa asiakkaalle firman lähetämät puolikkaat kondomit ovat?
- Anonyymi
Riippuu kumpi puoli puuttuu, kärki vai varsi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk1956741SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1943466Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti263229"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1692176Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401747SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?851687Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1161424Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm141056- 117941
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii16915