Minulla on SX4 vuosimallia 2012 ja tarvin jatkuvaa akkuvirtaa. Siis myös silloin kun autossa ei ole muuten virrat päällä.
Saanko jatkuvaa virtaa jalkatilassa olevasta sulakerasiasta?
Mistä löydän sulakerasian kytkennän?
SX4 virta-apua kaivataan
Anonyymi
1
100
Vastaukset
- Anonyymi
Eli onko akku alkuperäinen? Jos on niin uusi akku kympeillä vain ja taas toimii. Vai purkaako se itsensä yön aikana esim?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1951486Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1231248- 50988
- 70930
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva52853Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53830- 56822
- 102804
- 82800
- 32745