Ihanat hymykuopat sinulla, mies

Olet kyllä niin komea mies että sukat vaan pyörii jaloissa :)
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kiitos. Sulla hyvä peppu. Mm:ssa.Sille jollekulle.

Äänestä

Mulla on ihanat hymykuopat kun nauran.

Äänestä

Ai. Siis kenellä?

Äänestä

Nää on mahtavat joo. Haluatko tietää, miltä ne tuntuu sisäreisillä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olet kyllä niin komea mies että sukat vaan pyörii jaloissa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu