Pindän runkkaamisesta kun katson anopin alusvaatteita. Heidän ollessaan ulkomailla asuimme heidän talossaan pari viikkoa. Kun oma eukko oli jossain menossa toteutin unelmani ja katsoin anoppini alusvaatelaatikkoa läpi. Löysin muutamat rintaliivit jotka oli kuluneet ja samoin pikkuhousut joissa oli kuluneisuutta. Otti välittömästi eteen jolloin piti ottaa ne mukaan vessaan ja katsella, runkata ja ajatella anoppia samaan aikaan. Oli yksi parhaista siemensyöksyistä mikä tuli.
Onko jollain muulla vastaavia "harrastuksia".
Onko jollain muulla vastaavia "harrastuksia".
Vastaukset 3
Vanhimmat
Samaa minäkin harrastan....
Musta oli kyllä mukavinta nuuskia anopin pöksyjä kun ne oli sen jalassa kostumassa vaimon ja appiukon ollessa viereisessä huoneessa. emme päässeet kyllä nuolemista pidemmlle. 39&62v =)
Musta on taas mahtavaa haistella anopin hikisiä valkosii kontiokumisaappaita mielummin heti käytön jälkeen tai sen adidaksen superstar lenkkareita aah... mitkä aromit !