Joka muuta väittää jauhaa jargonia..
Ulkonäön perusteella kaikki valitsevat kumppaninsa
Anonyymi
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kyllä se "se jokin" on. Ei komeus tai kauneus tee ihmisestä haluttavaa.
Samaa mieltä. Vaikka toinen olisi kuinka kaunis tai komea, jos on pinnallinen ja typerä, eipä paljon jaksa kiinnostaa.
Samaa mieltä. Älykkyys on seksikästä ei sixpack. S
Olet väärässä.
Tähän uskoo ken tahtoo.
Vaikka näin olisikin, niin makuja on monia. Hyvä ulkonäkö ei ole universaali vakio. Yhden kymppi, on toisen vitonen.
Totta. Kun ei ole nätti naamaltaan ja kropaltaan, niin ei miehet kiinnostu. Itse olen ruma kasvoiltani, eipä ole kiinnostuneita miehiä pyörinyt ympärillä. Kuka rumaan edes haluaa tutustua.
Ilmankos jäit tänne!
Tuo on varmaan osittain totta, mutta en usko että ihan pelkästään sen takia. Ja yleensä ihastunut pitää sitä kohdetta maailman ihanimpana anyway. Kyllä siinä täytyy olla jotain muutakin, sitä kuuluisaa kemiaa mukana.
Paitsi niillä jotka tutustuvat töissä väkisin ja siellä tottuvat ajan saatossa kehen hyvänsä jonka kanssa synkkaa edes vähän, ja akat on vähän sellaisia että käyvät uimaan liiveihini vaikka en pidä siitä kun syödään kuormasta. ****haukkoja kaikki.