Isoja rintoja kun saa hyvällä, suudella imeä. Nam nam
Isot rinnat nam
6
53
Vastaukset
- Anonyymi
Mulla on isot rinnat.Tykkään kun ne öljytään liukkaiksi ja sitten puristellaan ja ahmitaan suulla,imetään nännejä ja runkataan niiden väliin...huoh.
- Anonyymi
jor-kki kirjoitti:
Voih kun saisin niitä hyvällä...
Tykkäisit varmaan....Nyt piää itse hieroa niitä ja käyttää vibraattoria,en tiedä monta orkkua saan pian...mutta pakko saada,oon niin märkänä nyt.
Anonyymi kirjoitti:
Tykkäisit varmaan....Nyt piää itse hieroa niitä ja käyttää vibraattoria,en tiedä monta orkkua saan pian...mutta pakko saada,oon niin märkänä nyt.
Suudella imeä ottaa hampailla kiinni nam
- Anonyymi
Olen himoinnut pienestä pitäen runkaten käteen monta kertaa päivässä seksiä isorintaisten ja uhkeapyllyinen naisten kanssa... Haluun ihan hirveesti nautiskella nuollen imien ja lutkuttaen sun taivaallisia tissejäsi... Olen 53 v vapaa paksukullinen bitop Helsingin seudulta haluun päästä myös nauttimaan sun täyteläisestä pyllystäsi janaimaan sun kiihottavaa kiimaista pilluasi [email protected]
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään13411965Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen793580Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta
Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,912855Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.701484Miksi juuri Venezuela?
Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp3161355Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?341339Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2591296Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1431255Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1121216- 491160