Oletko huomannut kotisi äärellä kummallista liikennettä, uutta semmoista,, seisooko nurkillasi auto ilman kuskia tai kuskilla, saatko kummallisia terveydellisiä oireita, esim.staattisen sähköiskun tapaisia rönsyjä ihan vesisateellakin ja kotonasi, saatko yht ääkkösiä vatsa oireita, pakottavaa vessahätää, ripulia yht äänistä pissahhätää, korvien Soinista, terävää sirinää korvissa (on kaikua), saatko kehoosi lämpötuntemuksia, kummallisia nivelkipuja, uusia..(radioaallot tai siis sähkömagneettisen säteilyn kodissasi, tunnetko kotisi lämpiävän vaikket lisää lämpöä..OLET päässyt Wi-fi linkki verkon välikappaleeksi, linkiksi, näkeekö lapsesi yhtäkkiä pahoja unia nukkuessaan jne..pelkää mennä nukkumaan jne..tämä on rikollisten ylläpitämää ja sähköverkkoa hyväksi käyttävien rikollisten toimintaa,
Havannointia verkoilla
Anonyymi
1051
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Onko kotisi läheisyyteen muuttanut huonoinkin talon röttelöön uusia asukkaita, onko kotimatkan varrelle ja läheisyyteen ilmestynyt mobiiltukiasemillakin olevien varoitus tai muun toimimisen takia tarvittavia valoja, sellaisia kuin isoja heijastimia..rapsahteleeko autosi joissakin tai joidenkin autojen kohtaamishetkellä, kuin jokin laite menisi päälle..onnea olet Wi-fi linkki verkon linkki.
Toimiiko ilmastointi kodissasi oudosti, kuin vajaa tietoisesti tai sitten äänekkäämmin kun menet kojeen lähelle, tai pätkiikö televerkkosi, tai reititin ei muka saa signaalia, tai joudut toistuvasti kirjautumaan uudelleen esim pankkiin kirjautuessasi tai kun kirjaudut pankkitunnuksilla se ei tahdo onnistua koskaan ensimmäisellä kerralla, saatko silmiisi sähköiskun tapaisia teräviä pistämistä muistuttavia tuntemuksia, kotisi on "päässyt" sähkömagneettisen kentän piiriin..ja olet objekti Wi-fi linkkiverkossa eli linkki..
..vajaa tehoisesti..tietenkin.
Näin yöllä kun kirkas valo laskeutui taivaalta ja sieltä tuli haalarimiehiä antennien kanssa. Niillä oli hopeiset kypärät ja kiiluvat silmät. Jotain sädelaitteita olivat asentamassa. Aamulla ei näkynyt mitään.
hei pirrekö siellä taas vaahtoaa
Sehän se, sillä kukapa muukaan tuo voisi olla.
Vaikka aikamoisia viirapäitä löytyy muitakin, mutta ei ihan noin pahasti kuitenkaan.
Kuvissa Katilla näkyy olevan kita ihan auki.
Luulin ennen, että nuo kahelit taikauskoiset asuvat vain Lapissa, mutta nyt Kitee tai paremminkin Kesälahti alkaa kiriä siinä asiassa.
Hyvä kiri menossa.
mietin vain, mikä aloittajaa oikein vaivaa. osaako joku hänet tunteva/tavannut kertoa, onko aina ollut noin harhainen, ja minusta tuo on aika vainoharhaista oikeasti..
elääkö mahdollisesti yksin, että onkon ns liikaa vapaa-aikaa, ja sitten alkaa kuulla ja luulla omiaan.. olen tuosta pirrestä kuullut puolitutuilta jotain..
en ole paikkakuntalainen itse.