Tepolta tuli aamulla viesti henkilökohtaiseen sähköpostiini, jossa kehotettiin pelaamaan isolla panoksella Saipaa. Uskaltaisiko laittaa all in? Siis ihan koko pelikassan? Velkaa en rupea ottamaan, mutta kaikki omat varat suunnittelin laittavani likoon, koska Tepon sanaan on voinut aina luottaa. Saipalla on muutama ikävä poissaolo, mutta toisaalta Ässät on voittanut ainoastaan surkean Pelicansin viime aikoina.
Vastaukset 3
- Anonyymi
Sain myös aamulla henkilökohtaiseen sähköpostiini tuon vihje viestin Tepolta. Nyt juhlimaan Gay Gambriniin et sillei hei!
Voittomaali viimeisellä sekunnilla, kyllä Teppo tietää. - Anonyymi
En huolestunut, vaikka peliaika näytti loppuvan. Luotin Teppoon. Se kannatti tälläkin kertaa. Nyt saa huutaa, huomenna Gay Gambriniin juomaan ja naimaan hei!
- Anonyymi
Nyt saa nauraa matkalla pankkiin! Ei ole toista Tepon tasoista vihjeiden antajaa vielä tullut vastaan et sillei hei!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Herkkyydestä
Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l285967Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni52754- 67681
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et35604- 49586
- 52574
Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä
Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona33526- 34487
- 48477
- 40475