kyllä ihmetyttää miesten touhut kaukalossa.Pitäisi olla jonkun tasoisia ammattimiehiä?Ruutu parkuu ettei saa pelata kovaa.Kovaa saa pelata muttei sikamaisesti aina takaapäin tai aivan varottamatta selkään.Siinä ne Ruudun kovaa pelamisen opit.SURKIMUS!!!Jokinen tötterö huulineen luulee olevansa joku kaukaloiden hidalko.Neiti joka tarvitsee hamekangasta.Mussutusta mussutusta eikä mitään muuta tapahdu.Jäähyjen kalastaja tai liian hintelä luistimille.Siinä näistä "tähdistä".Tältä ne näyttivät tänään raumalla.SURKIMUKSIA!!!!
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ruutu on mitä on luulis et ex-maajoukkue valmentajakin sais jonku ryhdin ruudu pelaamiseen.Ja jokinen jos ei onnistu niin sit itketää tai ...esim.maitojunalla kotii nhl:stä ku ei onnistunu mut sit ku onnistuu niin leijutaa jumalan yläpuolella...Naurettavaa jakaikki kunnia lukolle.Pieni joukkue suht pienellä budjetilla "nöyryyttää"tähti sykermää...vai onko se tähtipelaajat jotka osaa pelata yhtee sillo ku huvittaa...siltä tuntuu..."Saukkonen"..."Miettikääpä sitä"
Tähän kommettiin ei voi muuta kun yhtyä 100% sesti.Asiaa
Voi jumankauta juntit...onko Raumalla yhtään suurempaa pelaajaa kuin Jokinen?Ei todellakaan!Saarela ei ainakaan muualla kuin suomessa ole pärjänny.Ettekö muista Jokisen suorituksia arvokisoissa?Jokinen oli Floridan kapteeni ja paras pistemies,että se siitä maitojunasta.Ette te kyl hirveesti lätkästä "pojat" tiedä.
Miten te voitte sanoa Jokista surkimukseksi esim. sen viime pelin yksilösuorituksen jälkeen? Pisti tosta noin vaan kolme pakkia kahville, että en nyt tiedä siitä surkimuksesta...!! Helvetin kateelliset paskat, menkää vähän itteenne, ennen ku tulette tollasta kirjottamaan!!