Oletko suuttunut jostain mulle mies? Vai oletko löytänyt jonkun toisen? :((((
Miehelle naiselta
Anonyymi
32<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
En ja en. Itsehän sinä sitä etäisyyttä olet ottanut ja halunnut. Nyt sitä myös saat.
Väärin sanottu, kyllä sen etäisyyden aiheuttaa se joka seurustelee anonyymien kirjoittajien kanssa pitäen jokaista hänenä joten aiheeton syyttely pois ihmiset.
Siinä sitä on oikein viimeisen päälle tyhmän pönttöpäämiehen älyvapaata sanailua.
Kannattaa muistaa kuitenkin että sinä itse lakkasit puhumasta mulle.
Että mitenkähän se asia oikeesti on ja oli.
Kuka sitä etäisyyttä ottikaan.
Miksi sinä vastaajamies siinä pidit aloittajaa tuntemanasi ihmisenä.
Olen, löysin marin :) paras mahdollinen kumppani ylä ja alamäessä.
Minä löysin myös mörrykkäni.
Tarkoitin marisätkää.
Tottahan toki tiesin mitä tarkoitit.
Ajattelen, että itse halusit etäisyyttä. Suuttunut olen, tai paremminkin loukkaantunut, mutta toista en ole löytänyt. Ei sinun veroista löydy.
En ole suuttunut, enkä ole löytänyt ketään. Ollut tässä nyt muita kiireitä. Kuten liian paljon opintoja.
Lopultakin löysin itseni. Täältä korvesta ihan yksikseen ja näin hyvä.
Käytätkö maria vai mari sinua mari mari
Taitaa olla talon vintillä viljelmät. Sehän on muodissa nykyisin. Kotimaista!
Tunteet on välillä pinnalla, mut enhän voi sinulle vihainen olla, tilanteelle enempi. Enemmän miettinyt sitä, onko minusta suhteeseen vai onko pelkona, et pahoitan tahtomattani toisen mielen?
Ei kiinnosta nimetön pasksn vertaa
Karu totuus
Kyllähän tuo paskan vertaa enemmän näyttää kiinnostavan, kun noinkin terävästi otit kantaa. Tosiasiassa voisihan täysin aikaiset pistää nimensä kuin mörrykkä metsän siimeksestä.
Ei mua saa oikein mikään suuttumaan ja joo mutta kuka tietää ken olet.
Jotenkin tulee paha olo näistä kaikista...
Hyviä unia.
Hyviä unia kissan omistajalle.
Hohhoijaa kun kyllästyttää "kertojat" niin kauan on toistettu samoja tuttuja asioita. En edes muista koska olisi tullut jotain uutta tietoa esille. Näinkö se on vain tarkoitettu olevankin? Mikä tarkoitus sillä kaikella on sitten ollut? Alkaa olla täysin kypsynyt siihen. Jos ei yhteydenottoa tule niin antaa sitten olla. Ei ole mitään pakkoa saada ketään elämäänsä.
Pallit suussa mennään.
Kaikki kortit on käytetty käteen jäi musta Maija.
Se oli siinä.
Olet edelläkävijä transformaatiossa ja aallonpohjassa, siksi tunnet esim. tylsyyttä. Muutaman viikon päästä alkaa nousemaan uusia juttuja. Näin meillä kaikilla.
Opiskelisit niin voisit neuvoa minua.
Korttipelissä se häviää kenen käteen jää tuo kortti.
Mikäs nettiopo se tämä oikein on XD vai peräti joku guru
En ja en. Luulin ettei sinulla ollut kiinnostusta olla tekemisissä.
Pieni sivuheitto tähän; Luulo ei ole koskaan tiedon väärti ja kun pitää yllä puhevälit siihen tiettyyn ihmiseen niin ei tarvitse kompuroida nettipalstoilla eikä syytellä syyttömiä, ei sen paremmin tuntemattomia kuin tuttujakaan.
Ja tuollako perusteella sitten aloit sitä herjata täällä. Huh huh.
Ei kuulu ap sulle
Ei tämä mies ainakaan.
Ja itse olet varattu. Silti pitäisi odotella,jos jotain tapahtuisi,tai ei.