Viiden setelin valokuvaus.

Pattayanmatkailun mielenkiintoisia aiheita huomannen olevan mm. elokuva-aiheet, jotka ei kiinnosta, hevosetkin aiheena ja katsahdin valokuviani että eteerisen kaunis vaimoni ainakin piti ratsastuskokemuksesta, tykkäsihän yksikin Neiti kamelilla ratsastamisesta, joku konkari oli kumikajakilla melonut ilman pelastusliivejä, mutta tuohon otsikon asiaan, koska yksi valokuvasi 5 suurta seteliä.

Minun elämääni hyvin läheisesti kuuluu täällä Thaimaassa ravintolatoiminta ja viittaan sata kertaa lukemaani, että sopimusten tulee olla reiluja.
Meillä harjoitetaan tuota reilua yhteistyötä työnantajan ja työntekijöiden välillä, jonka johdosta ohessa Pattayalainen tapa.

https://thethaiger.com/news/pattaya/bar-dancers-in-pattaya-claim-boss-owes-them-400000-baht

Tietämättömät voivat tuosta linkistä kartuttaa tietoisuuttaan mm. ihannoimiensa gogojen päiväpalkasta vs. myös muuhun palkkatasoon.

No miksi viittaan noihin ropoihin ... sanonko ... no sanon ... kun rahavalokuvaaja innoissaan valokuvaa 150 euron edestä Thaimaan seteleitä ja aijaa 19 vuotiaan nuorikon pläsin, sekä oman fritsukaulansa ex-vaimonsa kiusaksi faceensa, on 2 viikon miljonääri profiloinut itsensä erityisen onnistuneesti.

8

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jorvissako taas vinguttamassa kelakorttia?

    • Anonyymi

      Oikein antaa köyhien valittaa Itsekkin ostin juuri 100 me. maksaneen lentokeen yksityis käyttöön.

    • Anonyymi

      Onko Sika Amalia vapautunut Niuvan eristyksestä ?

    • Anonyymi

      Vain eristyssellistä

    • Anonyymi

      On elämä vähissä kun pitää viidestä setelistä aloitus tehdä.

      • Ollen olen havainnut mielenkiintoa ollen huomannen ollen. Viittaan mielenkiintoon ja olen ollen profiloinut kaikki resupetterit. Havaitsen heidän olevan ollen dillejä ja pattajan rakkaita. Meillä meidän perhe ollen ihan tosi rikas jahtinuudeliperhe. Meidän perhe kirjoitti juuri omakotitaloissa asuville työntekijöilleen viiden eiku seitsemäntonnin shekit euroja pikku poonuksena heidän ollen 12 kuukautta töissä koska mä ollen hyvä pomo heille vaikka se muijan siskonmiesten veljien nakkikioski ei minuun mitenkään liitykään ollen. Meillä.
        En ihannoi enkä arvosta pattajaa enkä sen poikia. Fritsuja ja kaikkea. Tytöt on muutenkin ihan yäk.


      • Anonyymi

        Niinpä... mutta vastasit kuitenkin.

        Haluaisitko avautua enemmin miksi vastasit ja miksi vastasit kuten vastasit?
        Minun mielestäni Senssun aloitus oli oikein monipuolinen ja ajatuksia herättelevä.

        Senssulta ystävällisesti kysyisin, jotta miksi elokuva-aiheet eivät kiinnosta?

        T Crantin Gary


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Niinpä... mutta vastasit kuitenkin.

        Haluaisitko avautua enemmin miksi vastasit ja miksi vastasit kuten vastasit?
        Minun mielestäni Senssun aloitus oli oikein monipuolinen ja ajatuksia herättelevä.

        Senssulta ystävällisesti kysyisin, jotta miksi elokuva-aiheet eivät kiinnosta?

        T Crantin Gary

        Juuri nyt alkaa TV ykkösellä elokuva-aiheinen tarina.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      19
      5203
    2. Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden

      "Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia
      Hindulaisuus
      560
      2658
    3. Alahan tulla paikkaamaan tekojas

      Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.
      Suhteet
      19
      2392
    4. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      151
      2220
    5. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      24
      2027
    6. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      82
      1654
    7. Tekisin mitä vaan että

      Pääsisin eroon susta.
      Ikävä
      146
      1545
    8. Tietääkö kaivattusi että

      olet häneen ihastunut? 🤠
      Ikävä
      127
      1261
    9. Nainen, vaikka olen ja asun yksin

      Saan silti seksiä aina kun tahdon. :/
      Ikävä
      128
      946
    10. Olisitko maailmani?

      Ajattelen sinua ja pelkään välillä, että olenko antanut sinulle liikaa kannettavaksi. Olenko vaatinut sinulta aivan liik
      Ikävä
      40
      899
    Aihe