Nain annat naisellesi orkun heti ensiminuteilla sängyssä

Anonyymi

Kun on esileikit leikitty, sanon aina naiselleni, että käyn pesemässä (seisovan) kaluni.
Vessassa sitten pesen lavuurissa KUUMAN veden kanssa kaluni ja juoksutan kunnes se on kuumana kauttaaltaan.
Sitten vain takaisin sänkyyn ja samantien kalu mehukkaaseen pilluun suoraa pohjaan asti ja annan sen muhia siellä tovin kuumana.
Nainen tuntee kuuman kaluni sisällään ja alkaa välittömästi saamaan orkkua kun tekee niin saakelin hyvää sille, nauran itekseni kun taas se tehosi.
Vähitellen alan eestakaisen liikkeen ja yhtä huutoa tulee naiseni suusta saadessa kuumaa tattia sissäänsä, ja lopulta tosikuuman spermasatsinkin lasken sinne.

- " Huh, se oli kuin kuumaa kaffet olisi juonu" - toteaa naiseni aina lopussa kun vetäydyn hänen sisältään.

4

1125

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onhan tuo jo vanha konsti kun muijani aina innostui kuumasta kalustani tullessani suoraan löylystä sänkyyn

    • Anonyymi

      Jaa..että nainen siis tulee heti kun tulet hänen sisäänsä. Ei muuten pidä paikkaansa. Tiedätkö oikeasti, mistä naisen orgasmi saa alkunsa ja miten?

    • Anonyymi

      Ota selvää aluksi elimestä nimeltä emätin.

    • Anonyymi

      Ja klitoris.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1338
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      707
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      649
    4. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      608
    5. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      48
      600
    6. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      76
      576
    7. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      569
    8. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      548
    9. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      183
      514
    10. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      512
    Aihe