Haluaisin viedä neitseellisen naisen syömään ja leffaan..
Jos kiinostaa tutustua, niin ota rohkeasti yhteyttä.
Ps. Pääsen autoilemaan ja voin järjestää hotellimajoituksen minne vaan.
Keskustelut ja kysymykset sähköpostini välityksellä..Ei täällä.
Haluaisin viedä neitseellisen...
2
121
Vastaukset
- Anonyymi
Olet varmaan varattu, kun hotelliin täytyy viedä ja olet myös ehkä kiinnostunut vain neisyydestä, etkä ihmisestä? Aiotko pysyvänkin suhteen luoda tytön kanssa? Tuskin! Varokaa tällaisia valentinoja, tytöt!
Vapaa olen ja olen kiinostunut ihmisestä..
Mun profiilissa on enemmän tietoa ja mun motiiveista.
Jos löydän elämänkumppanin, niin sehän olisi mahtavaa, mutta ystävyys ja suhdekkin olisi jo paljon enemmän kuin ei mitään.
Hotellimajoitus antaa liikkumavaraa enemmän välimatkojen osalta..Tietysti kiva jos toinenkin on valmis ajelee vastaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site956092Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto555068SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574202SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963809Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost83558Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1143100SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502513Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352449Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat522169Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val171534