Mies muutan lähden töihin

Saudi Arabiaan
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

No et muuta. Äläkä höpötä. Tuu nukkumaan jo.

Äänestä

Siellä on hyvät olot vaaleilla pääsee vaimoksi nopsaan :))))))))))))

Äänestä

Minä menen teen opetella suomea.

Äänestä
  • Onneks oon s2 ope

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Onneks oon s2 ope

    Ja s2 on mulle lastenleikkiä. 5 vuoden välein pitää uusia ja aina helppoa. :)

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ja s2 on mulle lastenleikkiä. 5 vuoden välein pitää uusia ja aina helppoa. :)

    Jaa?

    Äänestä

Niin. Sielläpäin onkin kova kysyntä huor..fitnessohjaajista.

Äänestä
  • Palvelu aloja kaikki

    Äänestä

Miksi? Eikö koti maassa oo töitä teidän alalla?

Äänestä

Muille maille vierahille?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Saudi Arabiaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu