Pienen ajan sisällä tullut ihan hirveesti kurdihuoria markkinoille, etenkin nuoria. Kehtaa siellä yks plus size kurdihuorakin itseään myydä. Mitähän koraani sanoo tähän? Sitä on muslimit niin pyhiä olevinaan täällä, mutta sitten toisaalla tapahtuukin tällaista. Yksi nuori muslimihuora kertoi _siideri päissään_ pitävänsä huivia päässä vapaa-ajalla, niin ei ole tunnistettavissa asiakkailleen siellä. Ja olettavat, kun pitävät huivia päässä vapaa-ajalla, niin suomalainen mies jättää heidät rauhaan, kuten omaa etnistä taustaa olevat miehet tekee uskonnollisten sääntöjen puitteissa.
Kyllä ne uskonnot vaan on niin tekopyhiä tänäpäivänä!
Kurdi huorien määrä kasvanut
7
433
Vastaukset
- Anonyymi
Kerro lisää, mistä noita kurdinaisia löytää?
- Anonyymi
Niuvanniemen suljetulta tietysti
- Anonyymi
Nainen joka kertoi olevan Somaliasta, oli keskiviikkona sellainen jota oli käsitelty, Edellisellä kerralla oli käsittelemätön (Kenia) joka oli hyvä.
- Anonyymi
Tuokin vain unelmissas onneton eunukki
- Anonyymi
Suomalaiset miehet vieneet pahoille teille nämä kurdi tytöt. Mitähän suomipoikien äidit siihen sitten sanoo? Vai onko suomimiehiin äidit ihan tarkoituksella kasvattaneet tällaisen kierouman?
- Anonyymi
No ei tuo mikään yllätys ole että tytöt juhlii ilman huivia. Joskus vuosia sitten käytin maksullisten palveluja hyvinkin paljon. Yksi itsensä espanjalaisen markkinoiva vosu oli oikeasti Irakista. Hän oli aika nuori, sanoi menevämpää hymenin korjaavaan leikkaukseen ennen häitään. Perhe ei tiedä tuon typyn touhuista mitään eikä siinä mitään.
- Anonyymi
Tuokin vain unelmissas onneton eunukki
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....1659405Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.3487133Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan
Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?1056052- 1654027
Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen173839Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu753523Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht813449Joulukinkku NYT
Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.353308- 1912950
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik132077