Miksi sokea Reetta..

vihaa muita naisia. Naisellisuutta ja kielii kaikkien asioista palstoille raivoisasti?
8167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

miksi sokea reetta myös pettää suhteissaan

Äänestä

Tuumin että.. Sokealla Reetallla on paljon ongelmia henkisen tasapainon kanssa.

Äänestä
  • Itselläs niitä on.

    Äänestä

Sokeasta reetasta on kiva trollailla palstoilla osoittaen oma henkinen vajavaisuus ja surkeus

Äänestä
  • Kuulostaa valehtelu- ja mustamaalausketjulta. Jonkun päällehän trollin on lyötävä omat paskat tekonsa.

    Äänestä

Sokea Reetta on sokein itselleen

Äänestä
  • Vieraista ihmisistä valehtelija on sokein itselleen.

    Äänestä

aloittaja Kirjoittaja kaivaa nyt vain tunkin esiin ja menee vittuun puhumasta paskaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

vihaa muita naisia. Naisellisuutta ja kielii kaikkien asioista palstoille raivoisasti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu