Mitä auto korjaamoa suosittelet/et suosittelet

Kiuruvedellä olevista ?
21984
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Voin suositella molempia joista on omia kokemuksia eli JP-Autohuoltoa ja Osapalvelua. Molemmissa on remontit tulleet tehdyiksi.

Äänestä

Tuo Iisalmeen Neeperin pajalle.

Äänestä
  • Nyt en muista oliko Neeperin paja Koljonvirran sillankorvassa vai Päiviönkadulla ja mikä tuon toisen pajan nimi oli?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Nyt en muista oliko Neeperin paja Koljonvirran sillankorvassa vai Päiviönkadulla ja mikä tuon toisen pajan nimi oli?

    Päiviönkadulla oli.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Päiviönkadulla oli.

    Suosittelen omaani, älä mene muualle petettäväksi, tule meille.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Nyt en muista oliko Neeperin paja Koljonvirran sillankorvassa vai Päiviönkadulla ja mikä tuon toisen pajan nimi oli?

    Se toinen oli Opin paja; "Kärki ja kierrukka"!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Se toinen oli Opin paja; "Kärki ja kierrukka"!

    Kiuruveden autokolmioko?

    Äänestä

Tuo mulle. Osaan hinnotella ja rahat viedä hyvinkin. Korjauksista viis.

Äänestä

Jp Autohuolto ja Kiuruveden Käyttöauto parhaimmat.

Äänestä
  • Huumorin kukka on kaunehin kukka, ja kun iseään kehuu, niin mitä?

    Äänestä

Kiuruveden Käyttöauto

Äänestä
  • Kolmen konstin korjailija

    Äänestä

Kalliokylän Veho on paras.

Äänestä
  • Vehon hinnoittelu ainakin ,entä työ?

    Äänestä

Vieremällä kun ei löydy korjaamoa, olen käyttänyt Kiuruvedellä Pekan autossa ja aina on tullut kuntoon eikä ole mitään kiskuri hinnoittelua!

Äänestä
  • Pekka on vanhan liiton miehiä, siksi luotan häneen.

    Äänestä

VAG-konsernin autot huoltaa JP ja tähtikeulan Roope.

Äänestä
  • Jakoremmit hyppii samana päivänä ja vaihteisto ei korjaannu kolmannellakaan kerralla, mutta onneksi vakuutusyhtiö antoi korjata merkkiliikkeessä lopulta kuntoon, joten eipä ylistellä kun aihetta ei ole.

    Äänestä

pitäkö muka mersuja korjata hä?
hyss hyss hyss.....

Äänestä

Kyllä JP on paras.

Äänestä
  • Missä on paras?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kiuruvedellä olevista ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu