Vitun kendo

Maailmassa on muutama hölmö maa ja yksi niistä on Suomi. Oma rakas maamme. Täällä seotaan kun kendojanarit luistelevat mustan murkulan perässä ja koittavat ohittaa puukepeillään rautanaamion. Kanada Usa ja Suomi, milloin alamme keskittyä enemmän jalkapalloon perkele.?

8

1519

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Äähhäähhää potkupallorunkkari! Lätkä jyrää Suomessa nyt ja aina, siihen eivät yksi kisapaikka ja tulevat nollan maalin kisat ja kolme tappiota vaikuta paskan vertaa.

      https://www.youtube.com/watch?v=24pySkBn7gM

      • Anonyymi

        Aivan niin!


    • Anonyymi

      Samaa mieltä. Kendojuntit ovat tunnetusti myös älynlahjoiltaan vajavaisia.

      • Anonyymi

        Itse satun olemaan jääkiekkon suuri ystävä ja älykkyysosamääräni oli selvästi ikäluokkani keskiarvon yläpuolella. Ei kyllä joidenkin jalkapallofanien käyttäytyminen osoita suurta älykkyyttä. Hyökkäävät vastapelaajien kimppuun ja haukkuvat muita ihmisiä heidän urheilu mieltymyksiensämukaan. Vaikeaa on siitä lajista kaikin puolin pitää.


    • Anonyymi

      Jatka vaan sitä nahkakuulaan potkumisen katsomista

    • Anonyymi

      Hei sinä homosekduaali siinä rämä ei ole oikea paikka etsiä miehiä seuraksesi. Kommenttisi perusteella homot nahkakuulien potkijat voisivat olla kiinnostuneita sinusta, samalla kun oikeat miehet pelaavat jääkiekkoa ja saavat naarasta joka sormelle.

    • Anonyymi

      Susijengi lentopallo ja Huuhkajat huutaa yhdessä Kendot vittuun Suomesta ja meillä on oikeet fanit ei mitään onnisii ja ylimielisii ja meil on Pukki Hradecky Salin Markkanen Kerminen ja kumppanit!

      • Anonyymi

        Taidatolla niitä Vihreitä luonnonsuojelijoita kun puhut Susista ja Huuhkajista Ilves tais vielä unohtua sinulta?


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      110
      1074
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      814
    3. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      264
      596
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      17
      585
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      65
      531
    6. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      93
      521
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      26
      502
    8. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      47
      491
    9. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      43
      476
    10. Mökötätkö, kun jäit ilman vastausta?

      Vai mitä ajattelet...
      Ikävä
      47
      437
    Aihe