1) Skodan omistajien kateus.
2) Volkkarin omistajien kateus.
3) Fordin omistajien kateus.
4) Nissanin omistajien kateus.
etc etc.
2) Volkkarin omistajien kateus.
3) Fordin omistajien kateus.
4) Nissanin omistajien kateus.
etc etc.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Juu, hihii.
Minä kun kuvittelin, että älyttömän kova melu, nopea ruostuminen huonot ajo-ominaisuudet, epämukavuus ja runsaat viat ja takaisinkutsut.
Näin se vaan on..
Hyi kaikki niin paskoi halpoja merkkejä.Osta kunnon kallis auto,ei mitää scaissee.Loppuu se kateuskin.Järkyttäviä koslia.Skoda kuskeilla on alemmuuskompleksi teillä.Vw ei voi luottaa ,vikoja,tojota kait noista olis se kestävin.Rupuautoja kaikki silti.Nissankin ihan typerä..
Kateus Tojotasta ? Uskot vissiin joulupukkiinkin ?
Aloittaja tarkoitti kylläkin, että tojon omistajat ovat katellisia Skodasta, Volkkarista, Fordista ja jopa Nissanista.
Tojokuskilla on pieni eläke, dementia ja pitkä matka kaikkialle. En pysty kadehtimaan mitään noista.
Miksi juuri suomalaiset joutuvat ajamaan Tojoilla, useat vielä paali-ikäisillä.
Kannattaa sille naapurin skootakääkälle tarjota kyyti laadukkaalla Toyota Hybridillä.
Kääkän leuka saattaa loksahtaa päästessään elämässään ensi kertaa oikeaan hybridiin nauttimaan silkkisestä menosta. Sellainen se Toyota on.
Meluisaa silkkiä.
Siinä oli kirjoitusvirhe. Sinkkiä.
Juu, Peltorit päässä voi olla hiljainen?
Viikon naurut..pitääkö olla kateellinen jos joku ajaa skodalla..hehe.
Se hybridimies olis kyllä saanu sen octavian ja halvemmalla vielä ku corollan..mut ero se on paskalla ja pannukakullaki
Mihinkä vastasit, et ainakaan aloitukseen? Taitaa luetun ymmärtäminen olla yhtä heikkoa kuin ympäristön ja elämän hahmotus?