Ilveksen A

Onko Ipan A junnut ylikunnossa?? Vai on valmennus ollut liian hyvää?? Komiasti menee
4172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nyt kannetaan satoa myös menneiden vuosien harjoittelusta - olisiko silloin pitänyt tehdä jotain toisin?

Onko joku seurannut touhua läheltä ja uskaltaisi tuoda esiin rakentavaa kritiikkiä, oppia tuleville Ilves joukkueille?

Äänestä
  • Junioreiden valmennuspäällikkö on vuosia saanut huseerata niin kuin haluaa. Sieltä hakisin ensimmäisenä syyn.

    Äänestä

Vieläkö A1 lento jatkuu??

Äänestä

Eikös siellä pelaa nyt juurikin se surullisen kuuluisa ikäluokka joka onnistui jo aikanaan pudottamaan B;n mestikseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko Ipan A junnut ylikunnossa?? Vai on valmennus ollut liian hyvää?? Komiasti menee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu