Olik tää eilinen...

... taas sitä tuomaripeliä. En mää sit tierä kannattak sitä koht lähte muualle oikke pelaamaanka ko ain sorsita...
3322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

nii sähä se sanosit

Äänestä

Lauantain pelis vast pelle tuomari oliki!!! Snchaider luisteli norosen ohi ja se sukelsi ja joku ***** toivola anto siit tepsil kakkosen!!

Äänestä

.. täs taas näi käviki. perusteta kohta oma turkkusarja niin saatas jottai taso.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aboensis kirjoitti:

... taas sitä tuomaripeliä. En mää sit tierä kannattak sitä koht lähte muualle oikke pelaamaanka ko ain sorsita...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu