se on 4-2

hifki muuten voittaa sarjan 4-2 lukkoa vastaan. näin se pleijjareissa aina menee, vaikka nyt toiselta näyttääkin.
4316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

voittaa sitten varmaan myös kärpät 4-2 kun kerran näinhän se aina menee?no hyvää kesää sitten vain kärpät;) hah hah miksiköhän en oikeen luota tuohon teoriaan.

Äänestä
  • puhuen en minäkään(:

    Äänestä

1-2 nyt... siellä amatöörit nauraa, mutta me ammattilaiset vedetään pipa törröllään pubista kotiin.

ja tapparahan ei voita kärppiä 4-2, koska kärpät on selvästi parempi joukkue, hei! jos huonompi johtaa 2-0 ja pelit on tommosia ku hifkillä ja lukolla, nii nitkahdus tulee raumlaisittain ja komeasti.

Äänestä

mutta Lukolle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


trelainen kirjoitti:

hifki muuten voittaa sarjan 4-2 lukkoa vastaan. näin se pleijjareissa aina menee, vaikka nyt toiselta näyttääkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu