Perustan yksityisen parkkifirman

Olisko vinkkejä miten maksimoida tuotot?
3161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei tartte auttaa :/ Ostan sitten bitcoinsseja.

Äänestä

Polliisi ja firmojen autojen rekkareilla lähettelet anomuksia kellon ympäri eli viilaat linssiin!!!!!

Äänestä

-Käytä työvoimana 9€/päivä orjia. Vaadi näiltä omat työvaatteet ja omat työvälineet. Jos työntekijät alkaa venkuloimaan ilmoitat työkkäriin että karenssia pukkaa.

-Laita valvontamaksun määräksi 100€ mutta maksu alenee 50€ jos maksaa viikon sisään. Lammas luulee että säästi 50€ kun maksaa kiltisti.

-Kikkaile kylttien kanssa urakalla. Asennuta kyltit loppusyksystä tai loppukeväästä sellaiseen paikkaan jossa ne jää lumikasojen tai pensaasistutuksien taakse puoliksi piiloon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olisko vinkkejä miten maksimoida tuotot?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu