Konsta on kusessa. MAAJOHTAJA myös. Eivät vältä oikeudenkäyntiä.
Kohta on PATE SISUN vuoro.
Olen saanut tietoja Paten henkilöllisyydestä ja olen luovuttanut ne KRP:lle.
Kohta on Patekin posessa MAAJOHTAJAN kanssa
MUAHAHAMUAHAHHAAAAAA
Poijjaat!! Taasen!
Konsta kusessa, koska PATE SISU?
11
129
Vastaukset 11
- Anonyymi
Konsertoiko PATE ja MAAJOHTAJA yhdessä?
Minulla on todellakin SYVÄLLISTÄ tietoa asiasta.
Pate ja MAAJOHTAJA ovat todellakin kuultavana samassa KONSERTISSA!!
Ja mikä hienoa, maksun voi suorittaa KOINEINA!!!!!
Tällä meidän ELÄMÄNVALUUTALLAMME!!!
Mutta poistuessamme konsertista me poikkeamme KRP:n "hotellissa" josta ehkä pääsemme sitten - no vuosi tai pari, mikäs siinä - pikkutuomion jälkeen jatkamaan elämäämme.
No, koinistit! Ihan "kohta tulee", te tunnette tämän mainion sloganin! Ja "ihan kohta pääsee pois"
MU(AHAHAMIUAHAHHAAN
Poijjaat!! Taasen!- Anonyymi
Todella hieno tuo Konstan jutun seuraaminen. 5 v itsekin ihmetellyt tätä coinia ja mahtavaa, kun ollaan nyt tässä tilanteessa. Monet, monet naurut on saanut vuosien aikana tässä farssissa.
- Anonyymi
Kyllähän Pasin kaikki tuntee mutta kuka ihmeen Konsta?
No siis se Konstantin Igantov, rutjakkeen veli.
Mutta kerro lisää, missä päin Suomea "Pasi" asustelee. Täällä (TÄÄLÄ) olisi monta kaveria joilla olisi asiaa "Pasille"
Kerro lisää, pliis- Anonyymi
Avotampio_ kirjoitti:
No siis se Konstantin Igantov, rutjakkeen veli.
Mutta kerro lisää, missä päin Suomea "Pasi" asustelee. Täällä (TÄÄLÄ) olisi monta kaveria joilla olisi asiaa "Pasille"
Kerro lisää, pliisÄäh!
Niin tietysti Konstantin! Olinpa tyhmä :)
Konsta vain kuulosti niin suomalaiselta. En ilmeisesti tarpeeksi aktiivisesti ole seurannut tämän eittämättä varsin herkullisen episodin vaiheita.
Joku väitti kerran että Mr. Sisu asustaa samassa kaupungissa missä Lakeuden kirkko jököttää keskellä Pohjanmaan autiutta.
Liekö sitten näin? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ääh!
Niin tietysti Konstantin! Olinpa tyhmä :)
Konsta vain kuulosti niin suomalaiselta. En ilmeisesti tarpeeksi aktiivisesti ole seurannut tämän eittämättä varsin herkullisen episodin vaiheita.
Joku väitti kerran että Mr. Sisu asustaa samassa kaupungissa missä Lakeuden kirkko jököttää keskellä Pohjanmaan autiutta.
Liekö sitten näin?Eikös se ole silloin Seinäjoki?
Koskahan kuullaan uutisia Pate Sisusta? Kuka lienee tämä hämäräpuuhiin erikoistunut miekkonen?
Pate: ennen pitkää KAIKKI tulee ilmi!
Rauhallisia yöunia, Pate
MUAHAHAMUAHAHAHAAAAAA
Poijjaat!! Taasen!- Anonyymi
Kyllä Pate tunnetaan!
Kunnon mies eikä mikään Mikkihiiri, todellinen Lakeuksien sankari.
Tehnyt varmaan hyvää tiliä miekkonen?
- Anonyymi
Välttääkö Wahlroos taas lain kouran, aivan kuten vältti silloin ternimaitokusetuksessa aikoinaan.
- Anonyymi
Tuskin välttää!
Liian paljon miljoonia euroja on liikkunut.
Tai siis kymmeniä miljoonia!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t1051198Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️85922Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää237890- 54744
On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja
Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien75737Olet mieleni päällä edelleen, J
En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞34652- 59630
- 42592
Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh29567Oletko miettinyt
Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä30565