Olen lihonut 30 kiloa ja mulkku on kuin tupakan natsa löysänä Onko muilla miten mulkku pienentynyt lihoessa? Löytykö se kun laihduttaa?
Terveisin, entinen panomies
Kyrpäni on kadonnut
Anonyymi
3
214
Vastaukset
- Anonyymi
Olisiko mitenkään mahdollista käyttää omia aivoja asioiden päättelyyn.?
Kyl se löytyy kuha laihdutat.
- Anonyymi
Kyllä exällä pieneni kalu lihoamisesta. Eihän siitä voinut hänelle sanoa, mutta harmitti hiukan.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1251278
- 95932
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89924Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25877Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat293770- 95748
- 34648
- 109646
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.50581Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet131568