vihasia ihmisiä?

eka kerran kattelen näitä sivustoja ja kyllä on vihasia ihmisiä, mitä sieltä puuttuu ku pitää vihata kaikkee. menkää ulos ja nauttikaa raikkaasta ilmasta niin johan tuo itseviha hellittää ja vähempi nettiä, vinaa ja itsesääliä. kokeile ihmeessä.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mihintämä maailma on mennyt,vähemmistöt jo päättävät saako kirkossa koululaiset käydä,veganitpäättävät saako enäänkukaan lihaasyödä,ymmm

Äänestä
  • Kirkossa saa kyllä käydä, mutta sinne ei pidä pakottaa, niin kuin Kouvolassa oli väärin tehty.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

eka kerran kattelen näitä sivustoja ja kyllä on vihasia ihmisiä, mitä sieltä puuttuu ku pitää vihata kaikkee. menkää ulos ja nauttikaa raikkaasta ilmasta niin johan tuo itseviha hellittää ja vähempi nettiä, vinaa ja itsesääliä. kokeile ihmeessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu