Poikaystävä haluaa et panen häntä sträppärillä. Siitä ei näin naisena taida itelle kovin paljoa fyysistä hupia irrota, mut toki kokeillaan kun hän haluaa. Peppujuttuja on kyl ahkerasti aina harrastettu, mut strap-on ihan uus juttu itelle. Kokemuksia, vinkkejä jne ois kiva kuulla?
Strap-on kokemuksia?
12
2357
Vastaukset
- Anonyymi
Sträpäreitä löytyy myös sellaisia, joissa naisille on ollut oma vastakappale. Meillä on ollut sellainen, tykkäsin naisena kovasti! :)
- Anonyymi
Löytyy myös sellaisia sträppejä joihin saa pienen vibran harnesissa olevaan pieneen taskuun joka sitten klitan kohdilta hieroskelee kun nainen ukkoaan nai ;)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Löytyy myös sellaisia sträppejä joihin saa pienen vibran harnesissa olevaan pieneen taskuun joka sitten klitan kohdilta hieroskelee kun nainen ukkoaan nai ;)
Suurkiitos vinkeistä!! :)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suurkiitos vinkeistä!! :)
Ole hyvä ja oikein antoisia ukon naimishetkiä ;) Kaikki naiset kun eivät ole kaltaisiasi, ennakkoluulottimia nautiskelijoita ja kokeilijoita...
- Anonyymi
Kyllä.
Tämä on ehkä paras mahdollinen, löytyy jopa vibraattorit molempiin dildoihin erikseen.
https://ihmeellinenhuone.fi/seksilelut/Hieromasauvat/Strap-on/double-delight-strap-on
Kaltaisesi naisen kun vielä jostain löytäisi.. Muille naisille vinkkinä että jos mies kinuaa naiselta peppua, niin tottakai miehen pitää myös antaa naiselle sitä tasapuolisesti..
- Anonyymi
En ole koskaan kokeillut, mutta voisi olla kiihottavaa... antaa miehelle sitä mitä itse saa..
- Anonyymi
Sellainen hihnaton malli, joka pysyy paikallaan ihan itsekseen. Käytännössä se menee niin, että ensin hieroskelen miehen peräaukkoa ja venyttelen, että se vähän rentoutuu ja sitten työnnän dildon sisään. Kun se on paikallaan, asettelen sen oman pääni sisälleni ja keskityn pelkästään omaan nautintooni. Mies saa siinä kyllä omansa.
- Anonyymi
Naisystäväni panee minua perseeseeni strap on:lla.
Ensin hän venyttelee pano-reikääni ja työntää dildon sisääni. Odottelen kyrpä pepussani kun naisystäväni panee oman osan dildosta sisäänsä ja ottaa pano-asennon.
Olemme sopineet, että naisystäväni keskittyy vain omaan nautintoonsa.
Molemmista on luonnollista, että naisystäväni panee minua perseeseeni. - Anonyymi
on maailman vaikein nainen löytaa strap on mimmi
- Anonyymi
Kyllä niitä löytyy, pitää vain uskaltaa kysyä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä niitä löytyy, pitää vain uskaltaa kysyä.
Mutta ei ehkä ekoilla treffeillä kannata kysyä vielä...
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 654170
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺463929Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭333426Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli162753Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle342689En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142502Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm101994IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm81129Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1441102- 80986