Tässä on oltu jo pitkään naimisissa. Mies halusi seksiä kanssani vain ennen avioliittoamme. Lapsen takia olen pysynyt suhteessa. Viimeisin kertamme oli noin vuonna 2005. Hän myös joskus löi minua, mikä vei minulta seksihalut hänen kanssaan kokonaan. Ei sen puoleen, että hän olisi tehnyt yhtäkään aloitetta. Hän ei ole tehnyt.
Olen odottanut, että hän jäisi kiinni esimerkiksi pettämisestä ja jättäisin hänet. Ei ole jäänyt. Olen ajatellut avioeroa. Vaikea toteuttaa. Olen puolittain hakenut ymmärrystä muilta miehiltä, mutta en tiedä olenko ollut ymmärrettävissä.
Nuorempana sain itsetyydytyksellä aina orgasmin, vaikka nautinkin ajatuksesta seksistä enemmän kuin itsetyydytyksestä. Nykyään olen aika kylmä nainen.
Yrittäkää miehet kuitenkin ymmärtää, että tällaisiakin kohtaloita on. Naisia on tahtomattaan selibaatissa.
Voin elää yksin vaikka koko loppuelämäni, mutta kiusata minua ei saa!!!!!
Mies halusi sänkyyni vain ennen avioliittoamme
Anonyymi
0
65
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2084633- 1882596
- 671522
Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?961210Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1071130- 1251129
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa91092- 711071
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1361048- 109989