Aiheetta mustasukkainen?

Anonyymi

Kerran kun oltiin naisystävän kanssa hotellin yökerhossa, naistani tanssitti mies joka vaikutti ihan mukavalta minunkin mielestä.
Illan päätteeksi siinä kun juteltiin niin kävi ilmi että miehellä olisi kotiinsa pitkähkö matka ja joutuisi menemään taksilla.
Sanoin sitten että voisithan tulla nukkumaan meidän hotellihuoneeseen, niin ei tarvitse kallista taksikyytiä ottaa.
Naisystäväni hyväksyi ehdotuksen ja mies sanoi että jos kerran mahtuu niin voi hän tulla.
Nukkumaan ruvettiin sitten niin että naiseni oli keskellä ja me miehet reunoilla parisängyllä.
Vaatetuksena nukkumaan ruvetessa oli miehillä alushousut, naisellani pikkuhousut ja rintsikat.
Sitten kun heräsin niin naiseni ja se mies vielä nukkuivat, mutta ihmettelin kun naisellani ei ollut rintsikoita päällä ja kun kurkkasin peiton alle niin ei ollut pikkuhousujakaan.
Minuun iski mustasukkaisuus, olikohan tuossa tilanteessa aiheellista?

12

672

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mustasukkaisuus on aina katalaa ja molempien voimia jäytävää, olipa se ns. aiheellista tai aiheetonta.

      Tässä tapauksessa on luultava, että jos naisesi ei ole suorastaan ponnahtanut vieraan kanssa, luultavasti ovat ainakin hypeltäneet.

    • Anonyymi

      Parempi provo seuraavalla kerralla sitten.

      • Anonyymi

        Tämä on kyllä ihan tosi tarina.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Tämä on kyllä ihan tosi tarina.

        Ei mitään syytä epäillä sitä provoksi. Palstalla vain liikkuu muutama alaikäinen, joilla on hyvin kapea kokemuspohja. Mitä he eivät ole kokeneet, heidän on mahdoton uskoa, että sellaista olisi edes olemassa.


      • Firdawsi kirjoitti:

        Ei mitään syytä epäillä sitä provoksi. Palstalla vain liikkuu muutama alaikäinen, joilla on hyvin kapea kokemuspohja. Mitä he eivät ole kokeneet, heidän on mahdoton uskoa, että sellaista olisi edes olemassa.

        Lasten moitteita provoista olen lukenut ainakin, kun kerroin opiskelutoveristani, joka kutsui minut useamminkin kahville ja näytti samalla ja onanoi kauniin vittunsa, kun kerroin naapurin rouvasta, joka lähetti kuvan suloisista elimistään ja tarjoutui vielä kuvattavaksi, ja kun kerroin, miten vaimoni oli ilostuttanut miellyttäviä miehiä avaamalla heille sukupuolielimiään katseltavaksi.

        Ovatpa lapset ja lapsenmieliset nimittäneet minua kaikkiaankin trolliksi, koska eivät tunnista tietoa ja tieteellistä ajattelua. Hyvin tavallisia ovat väitteet, että olisin sama henkilö kuin se ja se nimimerkki. Nämä lienevät jo osittain aikuisempien henkilöiden, mutta pahoin harhaisten tuotetta. Yhtään tyylistä päätellen vanhempaa henkilöä en ole tavannut, lukuun ottamatta yhtä.

        Kaikkkia provoväitteitä en edes muista, mutta niitä on ollut todella monia. Minusta tavallisia asioita, tosin miellyttäviä, joita taatusti muutkin ovat kokeneet, mutta palstan lapset eivät. 🌹👀


    • Anonyymi

      Aloitus on ihmeellinen vielä itse ehdotit että mies tulisi teidän kanssanne nukkumaan. Moni olisi tuosta ollut mustasukkainen. Minä en ainakaan haluamasi että joku toinen nainen nukkuisi minun ja mieheni kanssa. Onko vähän niin ettet osaa sanoa ei et osaa pitää puoliasi.
      En yhtään ihmettele että aamulla koit näyn nähdessäsi mustasukkaisuutta. Moni olisi varmaan jo ollut tanssista.

    • Anonyymi

      No ei ollut mitään aihetta, ihan pikkuseikkoja tuollaiset ;)

      • Anonyymi

        Naisesi vaikuttaa heitukalta ei muuta kuin vaihtoon.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Naisesi vaikuttaa heitukalta ei muuta kuin vaihtoon.

        😂😂😂


    • Anonyymi

      Jos nainen haluaa 3:nnen miehen teidän sänkyyn, oli vaikka huppelissakin, niin hälytyskellojen pitäisi soida ja lujaa, varsinkin kun naisesi oli alasti. Naisena sanoisin, että en luottaisi tuollaiseen naiseen pätkääkään.

      • Anonyymi

        Tämä on totta. On naisia joihin kukaan terve ei luota ja noista tapahtumista pitäisi jo nähdä tulevaisuus.


    • Anonyymi

      Oletteko viime aikoina kutsuneet vieraita sänkyynne?

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      110
      4334
    2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      57
      2478
    3. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      78
      1650
    4. Kyllä mä suren

      Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko
      Ikävä
      6
      1113
    5. Jos vielä joku päivä nähtäis...

      Miten suhtautuisit minuun, mies?
      Ikävä
      66
      854
    6. Nyt se on varmaa kuntajakoselvitys

      Ensi viikolla tuöee kuntaministeri ulos ja kertoo asiasta.
      Ähtäri
      21
      833
    7. Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi

      Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu
      Ikävä
      118
      823
    8. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      39
      792
    9. Olisin valmis tutustumaan uudelleen

      En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.
      Ikävä
      50
      779
    10. Tiedät sen

      Esitän välinpitämätöntä, mutta en ole sitä oikeasti.
      Ikävä
      62
      768
    Aihe