Komea herrasmies, kaipaatko seuralaista?

Anonyymi

Etsin komeaa, kypsää ja luotettavaa herrasmiestä joka kaipaa ehkä vain irtiottoa arjesta, kerran tai useammin.
Itse olen upea, tumma ja tulinen, villi ja seikkailunhaluinen nuori daami :)
Toivon yhteydenottoa Instagramin yks.viestillä: d_a_t_e_j
jossa toiveet, kuvat ja viestit voi vaihtua luotettavasti puolin ja toisin.
tai vaihtoehtoisesti säpo: [email protected]
Olisi mahtava löytää just se oikea jonka kanssa synkkaa mutta tunteet ja muu elämä voidaan pitää erillään.
Jos kiinnostuit, ole ehdottomasti yhteydessä! et tule pettymään :)

6

601

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mikä ongelma on laittaa paikkakunta? Sais varmaan paremmin seuraa,ei jaksa turhaan kirjoitella ku ei tiedä minne päin olis menoa.

    • Joo jos satut olemaan 09 niin laita viestiä sivuston postiin.

    • Anonyymi

      Haluat siis että mies maksaa sulle seurasta ja seksistä , mitäs välii sillä komeudella on eikö ruma mies kelpaa. Sama raha se rumalla miehellä on joka maksaa sulle perseesi hinkkaamisesta.

    • Anonyymi

      Olen vanhempi nainen ja haluaisin löytää myöskin komean herrasmiehet, joka vuorostaan tyydyttäisi minun tarpeita. Olisin valmis maksamaan siitä. Miehellä ei saa olla mitään estoja ja kriittisyyttä naisen kehoa ja ulkonäköä kohtaan. Pitää pystyä myös nuolemaan kunnolla. Mistä tällaisia voisi löytää?

      • Anonyymi

        Saisi olla supliikki, noin 30.v, lihaksikas, raamikas, vähärasvainen, voisi ulkonäöllisesti muistuttaa Alexander Stbbia tai ehkä tummempikin versio hänestä.


      • Täällä ois 1 mies tarjolla..en ole komea kun stubb,en ole lihaksikas kun stallonne,mutta nuolen kun lassie..


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      52
      2999
    2. Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin

      Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss
      Ihastuminen
      107
      1712
    3. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      106
      1042
    4. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      92
      992
    5. Mitä sä haluat?

      Kerro nyt. Sano suoraan.
      Ikävä
      60
      893
    6. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      42
      796
    7. Priden osallistujamäärä suuri pettymys!

      Ei lähellekään sataatuhatta, vaikka mukaan on värvätty kaikki aktivistit jopa homot katolta heittelevä islamistinen aate
      Luterilaisuus
      163
      790
    8. IS Viikonloppu 28.-29.6.2025

      3- merkitty Kovis Erkki Vuokilalta. Oikean reunan (kuvituksellinen) pääkuva on hauska, mutta siitä johdetun sanan merkit
      Sanaristikot
      57
      771
    9. Joku kysyy

      Missä on syy? Jossainhan se syy täytyy olla persujen kannatuksen alenemiseen. Kannatuksen alneminen ei näy pelkästään g
      Perussuomalaiset
      59
      752
    10. Kannan sinua mukanani

      Aina sydämessäni ❤️ Niin kauan kun henki pihisee ja veri virtaa suonissani, niin olet osa minua tavalla, josta olen kii
      Ikävä
      28
      705
    Aihe