Isis-lapset sijoitettava persuperheisiin!

Vain persut voivat opettaa nämä lapset suomalaisille tavoille ja estää sen, etteivät lapset radikalisoidu jo ennen aikuistumistaan!
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hyvä idea! Sinähän voisit ottaa ensimmäiset tulijat ja näyttää esimerkkiä muille.

Äänestä
  • Kyllä niille ottajia olisi, siis pienill lapsille joita ei ole pystytty vielä aivopesemään lopullisesti Islamilla....

    Äänestä

Ojasta allikkoon?

Yhdestä ääriryhmästä toiseen?? Joops..

Äänestä

ensin vihaisivat kaikkea jotka vihaisivat isistä ja sitten oppivat vihaamaan isistä ja myös heitä joita isis vihaa, siis jos isisiä vihaavat ovat muun tai muhametin maalaisia.

Äänestä

Edellinen hallitus mokasi pahan kerran. Terrorijärjestöön menneiltä kansalaisilta olisi pitänyt poistaa Suomen kansalaisuus.

Äänestä

jos joku on aivopesty.on.ja kärsitään.oha tuo jo krjalankansakin.nooh ne ny kärsi iha Suomalaisten aivopesusta!NIIN mitehä se MÄNKÖÖ!

Äänestä

Ihmisviha yhdistää. Persut vain veisivät koulutuksen loppuun.

Äänestä
  • Persuilla tuntuu olevan sama kaipuu paratiisiin kuin islamilla.
    Ei tämänhetken valtion asioilla väliä, mehän pääsemme kuoleman jälkeen paratiisiin...

    Onkohan pyhäkirjakulttien paikka eduskunnassa?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vain persut voivat opettaa nämä lapset suomalaisille tavoille ja estää sen, etteivät lapset radikalisoidu jo ennen aikuistumistaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu