Parislaina

Oletteko saaneet / yrittäneet saada tuolta lainaa? Toimivat Ranskasta käsin.
61349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Juu toimii. Massit tuli viikossa tilille. Etumaksua joutu maksaan 700 €.

Äänestä
  • Onko ihan oikeasti noin? Ettei oo huijausta?? Paljonko lainasit jos saa kysyä.

    Äänestä

  • oliko etu maksu notaarille laina kuluista jne?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    oliko etu maksu notaarille laina kuluista jne?

    Notasrillepa hyvinkin

    Äänestä

Haloo! Tämä on jokin vitsi, eikö vaan? Ei kai tästä maasta löydy yhtään niin pässinpäistä hölmöä, että antaa noiden huijareiden petkuttaa itseään näin ikivanhalla tempulla?

No, toisaalta pistihän urpot 40 milliä OneCoiniin...

Äänestä
  • juuri näin

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Oletteko saaneet / yrittäneet saada tuolta lainaa? Toimivat Ranskasta käsin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu