Tissienväliin panemiset tehty ja pullyn/kankun väliin panemiset tehty...mitähän muuta keksisi? Nussimiset ei käy...muijjan kanssa sovittu tuollaisia pikaisia kun seksiä ei jaksa.
Eli mitäisi olla jotain muijjaan kohdistettua masturboimista.
Mitä muuta keksisi...?
Anonyymi
2
233
Vastaukset 2
- Anonyymi
Ei kiinnosta sun haiseva juustokulli
- Anonyymi
Reisien väliin? Kainaloon? Pulluvakoon? Pohkeiden väliin? Jalkaterien väliin? Tissin ja vatsan väliin? Vatsamakkaroiden väliin (jos on) hieman suljettuun kämmeneen? Pikkarien ja pakaran väliin? Huulia vasten? Pilluvakoa käsi kevyesti päällä "tunnelina"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei3951572- 861014
- 661006
- 134989
- 92940
- 94711
- 45691
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku127679Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50649En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57634