Että kaikki muut ovat minua tärkeimpiä. En luota sinuun eikä sinun kannata luottaa minuun. Annan aina tuplat takaisin, kun huonosti kohdellaan. Kiltteys ei vain kannata nykymaailmassa sellaisia kohtaan jotka kohtelevat huonosti ja ovat välinpitämättömiä.
Osoitit teoilla ja valinnoilla,
Anonyymi
19<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Ketkä muut? Ei ole mitään muita. Olet kuvitellut omassa päässäsi kaiken sen pelaamisen yms. Se mikä on näyttänyt välinpitämättömyydeltä ei ole ollut sitä. En ole kohdellut huonosti pitkään aikaan. Selvittäisit asiat etkä tekisi omia päätelmiäsi, jotka ovat vääriä.
Miksi täytyy kostaa? Ymmärrätkö, että olen muutenkin ihan hajalla. En kestä mitään kostoa, olen tosissani, EN KESTÄ ENÄÄ!!
Tämä on kohtuutonta siihen nähden mitä olen tehnyt. Alkaa vaikuttaa jo sairaalta. En olisi sinusta uskonut, että olet tuollainen. T: 15.21
Suksi suolle!
Minulla on oikeus kirjoitella tänne. Elämässäsi en kuitenkaan irl ole. Häivy itse palstalta jos niin paljon häiritsee.
Täysin samaa mieltä kuin sinä 😅 Niin metsä vastaa kuin sinne huudetaan kaikille 👍
Näin se tekee. Tuli mittari täyteen.
Hyvä, että ymmärsit jos olisi ollut luottamus, mitään ongelmaa tuskin olisi.
Ymmärsin kyllä ettet ole luotettava etkä ajattele muita kuin itseäsi. Noin sanoisin hänelle.
Jos ajattelisin vain itseäni olisin tappanut itseni ajat sitten. Et tunne minua kovinkaan hyvin.
Me naiset voitas kysyä työpaikkaa tältä palstalta.
Aika ei riitä kaikkia lohduttamaan.
Haluamme että kaikilla olisi asiat hyvin.
Voisko perustaa terapiayrityksen?
No kaikille sinulle,minulle,kelle vaan voi käydä noin.Joten suht turhaa pullistelua ko.aiheesta.
Niin mutta kuka vaan ei anna tuplana takaisin!
Hän tarvii ihmistä lähelleen😥
Toki kaikki voi antaa tuplana jopa triplana takaisin 😅
Mitä hän sitten teki ja mitä hän valitsi?
Aika tilata tuttu ja turvallinen joulupukki nyt, muutoin se voi olla vieras.
En ole osoittanut kyllä minä menen kun löydän henkkarit ja ryhdistäytynyt mutta Mulla on tuskaa
Minun täytyy hävetä itseäni ja kantaa ylpeydellä kun en tee pahoja. En kestä katsoa kun sattuu ja en kestä kärsiä kun sattuu.
Mua sattuu. Ahistaa. Pahoinvointia on mutta hälvenee täytyy pistää kädet heiluun, mulla on lapsia ne tyhjentää lompakonkin.🙄
Kuka teki niin???